...

POBIERZ BEZPŁATNIE E-BOOKA

Odkryj tajemnicę 6 kroków do tworzenia niezwykle skutecznych promptów, które zachwycą Twoją grupę docelową i rozkwitną w sercach oraz portfelach klientów!

Gwarantowany sukces w każdej branży!

POBIERZ BEZPŁATNY PORADNIK I DOWIEDZ SIĘ…

Co to są prompty? 6 kluczowych elementów skladających się na poprawny prompt

Jak wykorzystać Act as, czyli Działaj jako/ Wciel się w rolę

Przykłady mocnych i słabych promptów

Przykłady gotowych promptów dla przedsiębiorców i ich zastosowanie w biznesie, social mediach i marketingu

ZDOBĄDŹ SKUTECZNĄ WIEDZĘ OD PRAKTYKA

Jako Ekspert w dziedzinie sztucznej inteligencji, od lat zajmuję się prowadzeniem biznesów online. Pomagam firmom, markom oraz osobom prywatnym w wejściu na rynek online i wykorzystywaniu potencjału sztucznej inteligencji, programów AI oraz aplikacji do rozwoju biznesu, budowania marki osobistej oraz sprzedaży.

Moje doświadczenie jako Master Trenerki Tik Toka i ekspertki w dziedzinie Social Media pozwoliło mi na wykreowanie z sukcesem wielu profili na Tik Toku. np @pracujonline w ciągu 6 miesięcy zyskałam blisko 400 tysięcy obserwujących i ponad 13 milionów polubień, a moje pojedyncze filmy mają od 1 do 4 milionów wyświetleń.

Dzięki mojej praktycznej wiedzy i doświadczeniu, nauczę Cię, jak skutecznie rozwijać swoją markę i biznes wykorzystując sztuczną inteligencję, programy AI i aplikacje zarówno do rozwoju biznesu, jak i w życiu prywatnym. Od 25 lat prowadzę z sukcesem własne biznesy, jestem TOP Rekruterem i Top Sprzedawcą w międzynarodowej firmie, pomagam innym w zarabianiu oraz rozwoju ich biznesów. Wykorzystując moją wiedzę i doświadczenie, będziesz w stanie skutecznie wykorzystać narzędzia sztucznej inteligencji do osiągnięcia sukcesu w swojej branży.

Copyright 2023 – Akademia Biznesu Online

Polityka prywatności | Regulamin

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.