...

POBIERZ BEZPŁATNIE E-BOOKA

Jak zarabiać nawet 10.000 zł/mc na tworzeniu projektów w Canva?

Czy chciałbyś opanować umiejętność wykorzystywania potężnego narzędzia jakim jest Canva, aby stworzyć dochodowy biznes?

CO ZYSKASZ POBIERAJĄC TEN PORADNIK?

✅ Konkretny plan działania: Poznasz sprawdzone techniki zarabiania na tworzeniu projektów w Canva, które już teraz generują wysokie dochody dla wielu osób na całym świecie.

✅ Dostęp do praktycznych wskazówek: Poradnik jest pełen praktycznych wskazówek, które możesz natychmiast zastosować. Otrzymasz konkretne rady dotyczące tworzenia wysokiej jakości projektów i pozyskiwania klientów.

✅ Możliwość elastycznego zarabiania: Tworzenie projektów w Canva daje Ci elastyczność w zarabianiu. Możesz pracować z dowolnego miejsca i o dowolnej porze, dzięki czemu możesz dostosować pracę do swojego stylu życia i preferencji.

ZDOBĄDŹ SKUTECZNĄ WIEDZĘ OD PRAKTYKA

Kilka słów o mnie

Cześć, nazywam się Asia Bednarz i naprawdę się cieszę, że tutaj jesteś! W internecie dzielę się wiedzą. Najprostrrzym językiem tłumaczę jak zamienić trudne w fajne. Działam z własnymi biznesami od 2018 roku. Wiem z jakimi wyzwaniami mierzysz się na początku, bo sama je wszystkie miałam. Dlatego pod marką Akademia Biznesu Online stworzyłam wiele kursów i poradników – ze mną zadbasz o swój biznes i rozwiniesz skrzydła online. 

Mam na koncie setki godziń przeprowadzonych szkoleń, webinarów i warsztatów z zakresu tworzenia profesjonalnych grafik, budowania marki osobistej, Social Media, sprzedaży i stron www.

Jestem Przedsiębiorcą, Liderem, Autorka ebooków, kursów oraz szkoleniowicem. Od ponad 5 lat lat zajmuję się Marketingiem Internetowym, automatyzacją biznesów oraz sprzedażą. Jestem specjalistą od Facebooka, Instagrama oraz stron www. NR 1 Top Rekruterka i Top Sprzedawca w Międzynarodowej Firmie.

Moją misją jest pomaganie przedsiębiorcom w rozwoju ich biznesów w sieci. Zdecydowanie jestem osobą, która potrafi znaleźć właściwe narzędzia i strategie, które pomagają moim klientom osiągać sukcesy online.

 

Copyright 2023 – Akademia Biznesu Online

Polityka prywatności | Regulamin

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.